Безпека без переплат: камери відеоспостереження в магазині Bezpeka.club

Економити на своїй безпеці не можна. Але і переплачувати немає необхідності. Купуючи камери спостереження, багато хто звертає увагу передусім на ціну. Але дорожче не означає краще. Високі цінники говорять в першу чергу про розширений функціонал приладу. При цьому рідко хто з власників використовує усі можливості камери на повну. Як купити відмінну камеру і при цьому не переплатити, розповідають консультанти магазину Bezpeka.club.

Камери для будинку і вулиці

Безпека без переплат: камери відеоспостереження в магазині Bezpeka.club

Пристрої зовнішнього спостереження мають великий діапазон робочих температур і міцніший корпус. При виборі ip камери відеонагляду у каталозі магазину слід звернув увагу на те, чи призначений прилад для установки усередині приміщення або зовні. До речі, якщо ви вибираєте камеру для установки в неопалюваній будові (склад, ангар і т. п.), віддайте перевагу «вуличної» моделі. А ось на антивандальній системі можна заощадити, якщо прилад буде встановлений на вулиці, але поза досяжністю зловмисників.

Для охорони автопарковок, прибудинкової території потрібні камери з підсвічуванням, яке буває інфрачервоним і лазерним. Перше, залежно від моделі, дозволить чітко розрізнити об’єкт на відстані до ста метрів. Лазер розширює цю можливість до п’ятисот, але коштує дорожче. Інфрачервоне підсвічування є і у моделей для приміщень, але дальність не перевищує десяти метрів.

Питання підключення

Сучасна техніка усе менше залежить від дротів. Бездротові відеокамери, що працюють через Wi — Fi, зручні в монтажі, прості в обслуговуванні. Проте якщо ви плануєте монтаж більш ніж п’яти пристроїв, потрібно потурбуватися про потужний роутер і про підсилювачі сигналу. У іншому випадку надійніше використати дротяне підключення.

Є і компромісний варіант: підключення за допомогою Ethernet- кабелів. Вита пара поєднує в собі функції зв’язку і подання живлення, так що за прокладення кабелів не доведеться платити двічі. У магазині Bezpeka.club такі камери в наявності — запитайте про них у консультанта. І не соромтеся поставити усі питання, що цікавлять, перш ніж оформити замовлення, тому що мова не просто про статусну купівлю, а про безпеку вашого майна і життя.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.