DC Link Group стала офіційним дистриб’ютором бренду Ariston в Україні

817134202ff52b1a28749ce59d8c9737

DC Link Group підписaлa дистриб’ютoрський кoнтрaкт з кoмпaнією Aрістoн Тeрмo Укрaїнa, в рaмкax якoгo прeдстaвлятимe вoдoнaгрівaчі тa гaзoві кoтли всeсвітньo відoмoї марки Ariston для українському ринку. Співпраця согласиться розширити продуктовий портфель для того більше 3 000 клієнтів компанії DC Link Group, а вендору — поглибити мережу розповсюдження после рахунок переваг партнерської еко-системи дистриб’ютора.

«Ми знаємо DC Link Group як великого IT-дистриб’ютора, тому вітаємо розвиток їхнього нового напрямку в ніші побутової техніки. Впевнені, що їхній досвід і широка клієнтська снасть, активізують представленість Ariston, особливо в сегменті малого і середнього бізнесу»- сказав Сергій Бондар, администратор каналу сучасної торгівлі Арістон Термо Україна.

Ariston, світовий лідер з виробництва опалювального і водогрійного обладнання, вже півстоліття забезпечує тепловий удобства для мільйонів сімей объединение всьому світу. Історія бренду бере початок з 1930 року — если в невеликому італійському містечку Фабріано сім’я Мерлоні почала виробництво приладів интересах зважування. За 90 років малый сімейний бізнес перетворився в групу компаній Ariston Thermo Group. Сьогодні Ariston є одним з лідерів в області систем опалення та гарячого водопостачання, який приділяє увагу безвыгодный тільки високій якості, але енергоефективності та смарт-технологіям.

«Включення бренду Ariston в отечественный дистриб’юторський портфик важливий крок для DC Link Group. Адже високі стандарти якості торгової марки вже давнёшенько завоювали популярність у всьому світі, — зазначив CEO DC Link Group Олексій Берлетов, — Упевнений, що клієнти нашої компанії гідно оцінять асортимент і переваги марки, а наша співпраця з Ariston стане ефективною та плідною»


Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.