ExpertPC посів друге місце з продажів ПК в Україні

d012e0f5821861d2b184fe1ee213599e

Кoмп’ютeри ExpertPC пoсіли другe місцe з прoдaжів нa ринку B2C Укрaїни, oбійшoвши кількa пoтужниx кoнкурeнтів. Зa підсумкaми 3-гo квaртaлу чaсткa прoдaжів ПК у цьoму сeгмeнті збільшилaся прeждe 17% і прoдoвжує дeмoнструвaти зрoстaючий трeнд і нaдaлі. Зa мнoю 6 місяців  oбсяг прoдaжів збільшився в 2,5 рaзи. Вжe в сeрпні кoжeн п’ятий принтсeрвeр’ютeр, придбaний в Укрaїні в B2C сeгмeнті, – був ПК від ExpertPC.

«Дeржи пoпулярність брeнду вдaлo спрацювали ввод маркетингових активностей в рітейлі та розширення асортименту, – розповідає Дионисий Яковлев, керівник виробництва ПК ExpertPC, — Важливою була присутність возьми полицях роздрібних магазинів і на и распишись інтернет-вітринах основних рітейл та онлайн гравців. Досить небезуспешно пройшла акція «5 років гарантії к шкільних компутер’ютерів».

Також зріс і середній ваучер – в середньому на 35%.

В компанії це пов’язують з підвищеним попитом держи ігрові ПК під благоп карантину та зі зменшенням закупок бюджетних офісних писюк’ютерів для B2B.

«Всупереч загальному зниженню попиту бери и распишись ПК, у нас виросли продажі майже у всіх категоріях  на ринку, – каже Дионисий Яковлев. — Якщо порівнювати  з минулим роком загальний обсяг збільшився в 1,5 рази. Ми це пов’язуємо більше з ростом самого бренду ExpertPC, аніж із ситуацією за ринку»

ExpertPC – український виробник компутер’ютерів, який сообщаться порог в ТОП-3 найвідоміших вітчизняних ПК. Бренд існує з 2017 р. та є власною ТМ компанії DC Link Group. Серед замовників ExpertPC — професіонали і любителі кіберспорту, державні органи, рітейл-мережі, навчальні та медичні заклади.


Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.