Хто отримає Оскар у 2021? Версії українських користувачів Google

386235bd9b58aa55c0c1311400ba0ca1

Дo цeрeмoнії вручeння прeмії Aмeрикaнськoї aкaдeмії кінoмистeцтв «Oскaр» — зaлишилoся кількa днів. Цьoгo рoку чeрeз пaндeмію COVID-19 93-ю цeрeмoнію пeрeнeсли з 28 лютoгo нa 25 квітня.

В Google трaдиційнo прoaнaлізувaли зaпити укрaїнськиx кoристувaчів пошукового сервісу вслед останні три місяці і з’ясували, хто з номінантів цього року користувався найбільшою популярністю.

Якби від українських користувачів Google залежало, хто стане володарем «Оскара», в таком случае головний приз за кращий фільм отримав би чорнокомедійний трилер «Перспективна дівчина» з Кері Малліган в головній ролі. Возьми другому місці за кількістю запитів злосчастие «Батько» з Ентоні Гопкінсом, а получи третьому — біографічний фільм Девіда Фінчера «Манк», який цього року отримав більше всіх номінацій — десяток.

Повністю рейтинг фільмів-номінантів цього року від користувачів Google Україна виглядає (на)столь(ко):

 1. Перспективна дівчина
 2. Батько
 3. Манк
 4. Сторона кочівників
 5. Мінарі
 6. Суд по-над чиказькою сімкою
 7. Звук металу
 8. Юда і Чорний Месія

Серед номінантів в «Оскар» за головну жіночу место українці найчастіше шукали Кері Малліган, номіновану следовать фільм «Перспективна дівчина». Ради нею йдуть Ванесса Кірбі і дворазова володарка «Оскара» Френсіс Мак-Дорманд.

 1. Кері Малліган («Перспективна дівчина»)
 2. Ванесса Кірбі («Фрагменти жінки»)
 3. Френсіс Мак-Дорманд («Земля кочівників»)
 4. Віола Девіс («Ма Рейні: мати блюзу»)
 5. Андра Дей («Сполучені Штати проти Біллі Холідей»)

З претендентів возьми нагороду Кіноакадемії за головну чоловічу положение українців найбільше цікавив славнозвісний Ентоні Гопкінс, який ради роль у фільмі «Батько» отримав шосту вслед свою кар’єру номінацію в «Оскар». На другому місці — Гері Олдман, що зіграв головну положение у фільмі «Манк», а на третьому — Чедвік Боузман, який отримав номінацію посмертно из-за роль у фільмі «Ма Рейні: мати блюзу».

 1. Ентоні Гопкінс («Батько»)
 2. Гері Олдман («Манк»)
 3. Чедвік Боузман («Ма Рейні: мати блюзу»)
 4. Різ Ахмет («Звук металу»)
 5. Стівен Молод («Мінарі»)

Також у Google проаналізували, якими мультфільмами — номінантами получи Оскар в категорії «Кращий повнометражний анімаційний фільм» найбільше цікавилися українські користувачі Google. У цій категорії українці найчастіше шукали зворушливий анімаційний фільм «Душа» від студій Pixar Animation Studios і Walt Disney Pictures.

 1. Грудь
 2. Уперед
 3. Баранчик Шон: Фермагеддон
 4. По-над Місяцем
 5. Вовча варта

Чи збіглися вподобання українських користувачів Google і членів Американської кіноакадемії, ми дізнаємося вже в неділю 25 квітня (в ніч нате понеділок, за Києвом).


Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.