Питання безпеки: про що слід пам\’ятати, вибираючи камеру відеоспостереження

Охороняти території і об’єкти набагато простіше, якщо встановити достатню кількість відеокамер. Автостоянки і магазини, держустанови і приватні будинки в обов’язковому порядку обладнуються камерами відеоспостереження, якщо власникам небайдужа безпека. На що ж звернути увагу при виборі? На це питання відповідають консультанти спеціалізованого магазина Bezpeka.club.

Особенності зовнішніх відеокамер

Питання безпеки: про що слід пам'ятати, вибираючи камеру відеоспостереження

Перш за все, вам слід врахувати, що для розміщення всередині і зовні будівлі знадобляться різні типи камер. Так, представлені в каталозі магазина пристрої для зовнішнього монтажу здатні працювати без перебоїв при значних коливаннях температур. Такі ip камери відеонагляду можуть мати противандальну конструкцію. Це важливо, якщо камера буде закріплена в місці, до якого можуть дотягнутися зловмисники.

Не менш важлива підсвічування. Якісні моделі дозволяють без проблем розгледіти об’єкти на відстані до ста метрів. А якщо цього замало, віддайте перевагу лазеру – він розширить видимість до півкілометра, при цьому пристрій залишиться прихованим від спостерігача, тому що підсвічування невидиме.

Пристрої для внутрішнього монтажу: економний вибір

Купуючи камери для розміщення всередині приміщень, враховуйте, для яких цілей вони встановлюються. Якщо в пріоритеті охорона будівлі в нічний час, досить вибрати недорогу модель з інфрачервоним підсвічуванням і не переплачувати за непотрібні функції. Якщо ж камера потрібна для спостереження за співробітниками та відвідувачами, можна вибрати пристрій з регульованим поворотним механізмом. Однієї такої камери, розміщеної у вдалому місці, вистачить, щоб тримати під контролем значну площу.

Продумати необхідно і те, як будуть підключені ваші камери відеонагляду. Якщо немає можливості дротяного підключення, IP камери здатні передавати сигнал по Wi-Fi. Однак це вимагає якісного роутера або наявності додаткових підсилювачів сигналу. Щоб врахувати всі важливі моменти, скористайтеся допомогою консультантів магазину Bezpeka.club. Зателефонуйте або зв’яжіться зі службою підтримки онлайн, і отримайте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.